© 2019 Dekameron

FAQ

Nikdy jsem o larp neměl/a zájem, ale mám zkušenosti z erotických akcí.

Měl/a bych se přihlásit?

Ano, pokud chcete zkusit divadelní hraní rolí. Ne, pokud stojíte jen o sex a fyzický kontakt s ostatními. Dekameron je LARP, a erotika je prostředkem k vyprávění příběhu a prostředek pro prozkoumávání partnerských vztahů v rámci role. Klasický účastník erotických akcí, bez zájmu o larp jako takový, by se pravděpodobně na Dekameronu nudil a kazil zážitek ostatním.

 

Mám problémy s nahotou. Je hra pro mě?

Nikdo vás nebude nutit se svlékat, intimita by se měla odehrávat především na pokojích, ale i tak se můžete stát svědkem nějaké erotické scény (pózování pro umělecké dílo, prohra svršků v kostkách, atd). Pokud vám vadí nazí lidé, pravděpodobně to není hra pro vás. 

Mám stálého/stálou partnera/ku, ale na hru chci jet ve dvojici s někým jiným. 

Je to možné?

Nebudeme nikterak zasahovat do výběru spoluhráče - nic nám do toho není. Stejně tak nebudeme kontrolovat, co děláte na pokoji, takže je to čistě na vás. 
 

Co když se s partnerem nepohodneme a nebudeme spolu chtít hrát?

Jednou z možností je, že se odhlásí celý pár, ale počítáme s tím, že se hráči v některých dvojicích obmění. Na nich pak bude, kdo z páru zůstane přihlášený a sežene si náhradu, a kdo se nezúčastní. Tyto případy budeme řešit individuálně.


Bojím se, aby si lidé nepovídali, že jsem byl/a na erotickém larpu.

Pomluvám nezabráníme. V ideálním světě, by hráči měli vzájemně respektovat své soukromí a nehovořit o ostatních účastnících hry s někým, kdo daný běh nehrál - a toto i od svých hráčů očekáváme. Pokud chcete mluvit o zajímavých scénách nebo o tom, co se vám na Dekameronu nelíbilo, mluvte o sobě či o hře samotné, nikoliv o spoluhráčích. A nesuďte jiné nebo budete souzeni.
 

Bude na Dekameronu krom erotiky i nějaký příběh? 

Ano, postavy budou mít vlastní zápletky a hru s ostatními. Se svým partnerem interagujete především během herní Noci a zároveň prožíváte společný příběh.
 

Co když nebudeme s partnerem zrovna chtít dělat nic intimního? Je v pořádku si na pokoji třeba jen povídat nebo dřímat?

Ano. Jak bylo řečeno: nikdo nebude kontrolovat, co na pokoji děláte.
 

Může se stát, že nám během Noci, někdo vejde do pokoje?

Ne. Ani organizátor, ani fotograf. V případě nutnosti bude s vámi organizátor komunikovat přes zavřené dveře.